Kınalıada Denizi | Kınalıada’da Denize Girilecek Yerler | Kınalıada’nın Denizi Temiz mi?

Kınalıada denizi nasıl? Kınalıada’da denize girilecek yerler nereler? Kınalıada denizi temiz mi? Hepsinin cevabı bu yazıda… Şehirden Uzaklaşmak isteyenler buraya! Yaz aylarında serinlemek kış aylarında ise ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız Kınalıada tam size göre. Sakin ve temiz denizi ile prens adalarının en gözdesi olan Kınalıada’da nerelerde denize girilir?

Kınalıada Denizi Nasıl? Kınalıada’da Nerelerde Denize Girilir?

Kınalıada faytonun olmadığı tek adadır. Sessiz, sakin ve duru olan Kınalıada prens adalarının en gözdesi ve en küçüğüdür. Peki, nedir bu denizi , adayı cazip kılan? Pek çok plaja adanın arka tarafında yokuş ile ulaşabileceğiniz gibi küçük teknelerle de plajlara geçebilirsiniz. Çoğu plajın kumluk ve sığı bir yapısı var. Ayrıca; Plajlar içerisinde yer alan restoran ve büfelerden sıcak ve soğuk içeceklerin yanında öğle ve akşam yemeği seçenekleri bulmak da mümkün.

Kınalıada denizi

Kınalıada Denizi | Jarden Plajı

Kınalıada’nın tertemiz denizinin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Jarden Plajı sizlere; ailenizle ve sevdikleriniz keyifli zaman geçireceğiniz muhteşem bir alan sunuyor. Adanın yeşili, temiz denizi, lezzetli mutfağı ile tarihi Jarden Gazino plajı ile hizmetinizde.

Hafta içi plaj kullanımı 10 TL (Şezlong, Şemsiye, Kabin)

Hafta sonu plaj kullanımı 15 TL (Şezlong, Şemsiye, Kabin)

Kınalıada’ya başka sefer geliriz . Diğer adalardaki plajları görelim diyorsanız aşağıdaki linlke tıklayıp diğer adalardaki plajların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

https://www.adalardan.net/enler/en-gozde-plajlar/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir