Kınalıada Butik Otel | Kınalıada’da Nerede Kalınır? | Kınalıada Butik Otel Fiyatları

Kınalıada Butik Otel

Kınalıada, eşsiz doğası ve güzellikleriyle İstanbul’un hengâmesinden kaçmak istediğiniz zamanlarda size en yakın huzur noktasıdır. Ada sakinlerinin güler yüzlü ve dingin yaşantısı vapurdan karaya adımınızı attığınız anda sizi sarıp sarmalar. Asla dönmek istemezsiniz ama bir yerlerde işlerin yetişmesi gerekiyordur. Bu yüzden yalnızca birkaç günlüğüne de olsa Kınalıada keyfini yaşamayı asla ertelemeyin.

Kınalıada Butik Otel konusunda çok çeşitli bir yelpazeye sahip olmakla birlikte, uygun fiyatları ve samimi ortamı ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Hem ekonomik hem huzurlu bir tatil için Kınalıada Butik Otellerle ilgili birbirinden farklı ve yeni önerileri sizler için derledik.

Kınalıada’da Nerede Kalınır?

Tüm Prens Adaları’nda olduğu gibi Kınalıada da butik otelleriyle meşhur. Doğanın içinde, deniz manzaralı, sessiz, sakin ve keyifli butik oteller Kınalıada’da geçirdiğiniz zamanda içinizin huzurla dolması için istediklerinizi size sunuyor.

Rakı balık isterseniz Çınaraltı Restoran’a uğramalısınız.

Kınalıada’ya gelip de yemeden dönmem dediğiniz şeyler arasına da Çarşıdaki Ömer Usta’nın meyveli dondurmalarını dâhil etmelisiniz.

Denize girmek için Kınalıada’ya gittiyseniz beach club’lardan Teos’a uğramak iyi bir fikir olabilir.

Kınalıada Butik Otel Fiyatları

Kınalıada’da Konaklama ve Yemek Seçenekleri neler?

Kınalıada Butik Otel fiyatları 2 yetişkin 1 oda olmak üzere, ortalama ve üstü hotel ve pansiyonlarda gecelik 100 lira ile 600 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Büyük ölçüde memnun kalacağınız hotel ve pansiyonlar 300-500 tl aralığındadır. Tabii daha ucuza daha mütevazı bir kaçamak yapmak da mümkün… Hem İstanbul’a bu kadar yakın hem de kafa olarak bu kadar uzak bir yerde tatil yapmak paha biçilemez!

Kınalıada Manastır Tepesi’yle ilgili ve Ada ile ilgili diğer yazılarımıza göz atmak için tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir